Дізнайтесь більше про нашу історію

Історія розвитку хлібозаводу нараховує 90 років. З одноповерхового приміщення складів млина до трьохповерхового з багаторівневим виробництвом та сучасними технологіями.

Поетапна реконструкція хлібозаводу створила сучасне, найпотужніше в області, енергозберігаюче підприємство зі збереженням традиційних технологій випікання українського житньо-пшеничного хліба.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» входить до структури одного з найбільших українських холдингів «Хлібні інвестиції» і виробляє продукцію, яку споживач знає під торговою маркою «Цар Хліб».

Фотогалерея
Прес-центр
04/02/2018
Житомиряни та гості нашого міста можуть купувати фірмову продукцію #ЦАРХЛІБ в новому сучасному магазині на вулиці І.Сльоти 50 (Бородія). Хліб, калачі, булочки, рулети, круасани, печиво, торти та тістечка найвищої якості на будь-який смак. Магазин облаштований затишною зоною, де можна відпочити, сховатися від негоди, випити ароматну каву зі смачною випічкою.
Зустрічайте хліб "Бородінський" в новій упаковці! Ми розробили нову яскраву упаковку, щоб вам було ще зручніше обирати улюблений продукт. Шукайте на полицях!
Увага! Увага! Увага! І знову відкриття! У нас є все, що може порадувати великих і маленьких ласунів. В асортименті кілька десятків різноманітних тортів, тістечок,
Зустрічайте батон "Дорожній" в новій упаковці! Ми розробили нову яскраву упаковку, щоб вам було ще зручніше обирати улюблений продукт. Шукайте на полицях!
Друзі! Вітаємо вас з наступаючими новорічними святами!  Нехай Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим
Продукція