Дізнайтесь більше про нашу історію

Історія розвитку хлібозаводу нараховує 90 років. З одноповерхового приміщення складів млина до трьохповерхового з багаторівневим виробництвом та сучасними технологіями.

Поетапна реконструкція хлібозаводу створила сучасне, найпотужніше в області, енергозберігаюче підприємство зі збереженням традиційних технологій випікання українського житньо-пшеничного хліба.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» входить до структури одного з найбільших українських холдингів «Хлібні інвестиції» і виробляє продукцію, яку споживач знає під торговою маркою «Цар Хліб».

Фотогалерея
Прес-центр
14/06/2018
Сьогодні учні Новогуйвинської гімназії  побували у  одній цікавій та пізнавальній екскурсії. Вони відвідали ТОВ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД". 
Дітки побачили  весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки.
 А також  спробувати свіженьку випічку на смак, 
та переконатися у якості та натуральності наших виробів.
Сьогодні наш ТОВ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД" з радістю приймав гостей - учнів школи №23 м. Житомира. Школярикам було цікаво, яким чином виготовляють запашні та
День Вишиванки Бердичівський хлібозавод відмітив всім колективом.  День вишиванки, який традиційно відзначається у третій четвер травня, єднає українців
З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!! Дякуємо ветеранам за їхню самовідданість,  мужність та гідний приклад відстоювання свободи нашої Батьківщини. Миру, добробуту та здоров'я!!!
Хліб «Браун» – новий чудовий смак високоякісного хліба. Смачний сірий хліб з житнього та білого борошна. Повітряний м’якуш в поєднанні з хрусткою
Продукція